הרצאה במתנה! מאת ד"ר נאדר בוטו

הרצאה במתנה!

מאת ד"ר נאדר בוטו

הצורך בשינוי פרדיגמה

כיוון חדש בדרך לבריאות מלאה

הצורך בשינוי פרדיגמה בעולם הטיפול והרפואה, הנו אחד הנושאים הבוערים בעידן הרפואה של ימינו. בסופו של יום, טכנולוגיות קצה (מתקדמות ככול שתהיינה) לא יכולות לספק בריאות מלאה, ללא הבנה וראיית המכלול.
ד"ר נאדר בוטו, קרדיולוג בהכשרתו ומי שפיתח את שיטת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת, יציג את הבעיות הקיימות כיום בגישותיהן השונות של הרפואה הקונבנציונלית והמשלימה כאחד, וכיצד ניתן לגשר ולאחד ביניהן לדרך אחת, כזו שתביא לבריאות מלאה – גופנית, נפשית ורוחנית.

למי ההרצאה מתאימה?

ההרצאה מתאימה למי שמתעניין בהבנה אמיתית של הקשר בין גוף-נפש-נשמה, ואשר חפץ להבין כיצד לכל אדם יש את היכולת להבריא ולהגיע לרווחה מלאה. ההרצאה מספקת הצצה מרתקת אל שיטת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת אותה פיתוח ד"ר בוטו, ויכולה לשפוך אור ולספק השראה עבור חוקרי מודעות וההתפתחות אישית, אנשי טיפול מעולמות הרפואה, כמו גם לספק התרשמות ראשונית עבור מתעניינים במסלול הלימודים המלא להכשרת מטפלים בשיטה האינטגרטיבית.

יום ב'  |  23/11/20  |  בשעה: 19:00

-

ההרצאה תתקיים בזום | ההשתתפות הנה ללא עלות

להרשמה יש להשאיר פרטים בטופס שבעמוד זה (מספר המקומות מוגבל, יש להירשם מראש!)

הירשמו עכשיו!

הרצאה במתנה! מאת ד"ר נאדר בוטו

אודות ד"ר נאדר בוטו

ד"ר נאדר בוטו הוא קרדיולוג בהכשרתו, אשר עבד כמצנתר בכיר במרכז רפואי רבין (ביה"ח בילינסון) במשך שלושים שנה. עוד כשהיה בלימודי רפואה, ד"ר בוטו התעניין בתופעות שאין להם הסבר ברפואה הקונבנציונלית ובמדע, הוא החל למצוא תשובות בעולם הרוח, לפתח את התיאוריה המאחדת, ולשלבה בטיפול. כיום הוא מטפל בעל מוניטין בינלאומי, הוגה שיטות אבחון וטיפול טבעיות (אבחון דרך החוש השביעי והקוד האנושי, טיפול בשטיפה אנרגטית, TTRT ו-FEEL), מוכחות ויעילות, חוקר ומפרסם מחקרים מדעיים, וחי בדרך הבריאות, האור והנתינה.

מודל הטיפול של נאדר בוטו

מודל הטיפול הינו ייחודי ומותאם פרטנית לכל אדם. הטיפול מתבסס על מציאת שורש המחלה הנפשי, וריפוי הסבל הנפשי והפיזי מתוך השורש. שלב האבחון מתבצע באמצעות תורת הקוד האנושי, החוש השביעי (עפעוף), וכלים טכנולוגיים למדידת רמת החיוניות בגוף. מודל הטיפול הוא דרך חיים, ומלמד כל אדם כיצד להגיע לרווחה מלאה. המטופלים לומדים כיצד לעשות שטיפה
אנרגטית לעצמם, מה נכון להם לאכול, כיצד להתאמן ואיך להמשיך בתהליך ההתפתחות והלמידה בחיים. שלב הטיפול מורכב משלוש שיטות הניתנות לשילוב:
  • שטיפה אנרגטית (Energetic Washout)
  • שיטת LEEF Fast Emotional Elaboration and Liberation
  • שיטת TRTTTrans Temporal Regression Technique

נפתחה ההרשמה!

אודות דרגה 1

הקורס הקרוב: 21/12/20

בקורס נלמד את הבסיס התיאורטי הנדרש להבנת החיים ומשמעותם, מהחלקיק הקטן ביותר דרך כלל היצורים החיים, ועד ליקום כולו.
התיאוריה המאחדת הנלמדת בדרגה 1, מאחדת בין עולם הרפואה הקונבנציונלי לעולם הרפואה המשלימה, בין עולם המדע לעולם הרוח, לכדי תיאוריה אחת, המורכבת משבעה חוקים בלבד.
שבעת החוקים נקראים שבעת החוקים האוניברסליים, דרכם ניתן להסביר כל תופעה ביקום (גם תופעות שאינן

מוסברות על ידי עולם המדע – כמו גלגול נשמות, כוחה של תפילה/מדיטציה ופרדוקסים פיזיקליים).

מחזור ייחודי מסוגו, מבוזר ומורחב, אשר יועבר בזום.
* מספר המקומות מוגבל (מומלץ להקדים להירשם).

לפרטים והרשמה חייגו:

הירשמו עכשיו!

עלות הקורס: 1,500 ₪

(ניתן לשלם בתשלומים)

דילוג לתוכן