המכללה

המכללה

המכללה לרפואה אינטגרטיבית מאחדת

המכללה, בבעלותו וניהולו של ד"ר נאדר בוטו, הינה הבית ללימוד, הכשרה והעשרה ברפואה אינטגרטיבית מאחדת, והמקום הבלעדי להסמכה בטיפול בשיטה.

המכללה, אשר שוכנת בחפיפה אחת עם מרכז טיפולים אינטגרטיבי ייחודי ופורץ דרך, מציעה מסלול דו-שנתי, יסודי ומעמיק, להכשרת מטפלים ברפואה אינטגרטיבית מאחדת.

המסלול, אשר מהווה גם נתיב להתפתחות אישית ורוחנית, מספק אקולוגיה שלמה עבור הסטודנטים, החל ממרחבי לימוד מתקדמים וטכנולוגיות תומכות, דרך קמפוס תוסס וכלים להתפתחות תודעתית ולקיום אורח חיים בריא, ועד לקהילת מטפלים תומכת וצוות מנטורים מקצועי, המלווה את הבוגרים בתהליכי הסטאז' ובביסוס הקליניקה במישור התפעולי.

מכשירים את רופאי העתיד!
הרפואה האינטגרטיבית המאחדת אותה פיתח ד"ר נאדר בוטו, הינה שיטה פורצת דרך בעולם גם במושגים בינלאומיים! השיטה, אשר גובשה ופותחה במשך כ 25 שנה, עשתה לה זה מכבר מוניטין במדינות כגון – איטליה, גרמניה, שוודיה, ארה"ב עוד.לאור הביקוש ההולך וגובר מצד תלמידיו של ד"ר נאדר מכל רחבי העולם, מטרת מרכז הלימוד בישראל הינה להכשיר מטפלים אשר יהוו גם שגרירים בינלאומיים, להפצת שיטת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת מחוץ לגבולות ישראל.

לאתר המכללה לחץ כאן

תוכניות הלימוד במכללה

המסלול להכשרת מטפלים

הרפואה האינטגרטיבית המאחדת נקראת גם רפואת העתיד, מפני שהיא הרפואה היחידה שמשלבת באופן מלא בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה האלטרנטיבית, בין המדע לרוחניות, ובין הגוף, הנפש והנשמה (או במילים אחרות – בין הממד הביולוגי, האנרגטי, התודעתי והרוחני של האדם).

השיטה הוכיחה עצמה כמספקת מענה יוצא דופן בתוצאותיו, הן לתופעות פיזיות (כגון מחלות כרוניות ומחלות אוטואימוניות), והן למצוקות נפשיות מגוונות (כגון פסיכוזה, חרדות, דיכאון ועוד). תוצאות יוצאות דופן אלה, הן אשר יצרו לשיטה את המוניטין פורץ הדרך שלה, מזה למעלה מ-25 שנה, בארץ ובעולם.

מסלול הלימודים הייחודי אשר פותח ומונחה ברובו ע"י ד"ר נאדר בוטו עצמו, מעניק הכשרה תיאורטית ומעשית בשלל כלי האבחון והטיפול הכלולים בשיטה. לאחר סיום הלימודים, מקבלים הבוגרים תעודת סטאז'ר/ית המאפשרת להתחיל לטפל במסגרת של סטאז' (הכולל גם ליווי לפתיחת קליניקה), אותו מלווים מנטורים בכירים בשיטה. לאחר השלמת הסטאז' מוענקת תעודת הסמכה רשמית לטיפול ברפואה אינטגרטיבית מאחדת.

לפרטים נוספים לחץ כאן

—————————————

קורס התפתחות אישית

אם הגעת לעמוד הזה סימן שהשאלות העמוקות והמהותיות ביותר על החיים כבר פועמות בך.
מהי תכלית החיים? מה באנו לחוות כאן כבני אנוש? מדוע המציאות מופיעה בחיינו כפי שהיא מופיעה? ועוד שאלות רבות וחשובות. שאלות אשר התשובות להן ביכולתן להשפיע משמעותית על חיינו! כמו מה טיבו וסודו של אושר? האם לכל אדם יש ייעוד אישי בחיים? מדוע קיים סבל בעולם? ומה תפקידן של מחלות?

על פי הגישה האינטגרטיבית המאחדת, לא סתם הגענו לחיים האלה, לא סתם בחרנו בגוף שלנו, במשפחה שלנו, ובאתגרים שבהם אנו נתקלים במהלך החיים.
תהליך החיים הינו תהליך של למידה והתפתחות רוחנית, חזרה אל האור אשר ממנו הגענו. בכדי להכיר באור שבתוכי, עליי להבין מי אני, מהו ייעודי בחיים, ומהי המתנה שנועדתי לתת לסביבה. על פי הגישה, במידה ואסטה מן הדרך ואתנתק מהמהות שלי, אפגוש אתגרים, משברים, מחלות וסבל, אשר מטרתם היחידה הינה להחזיר אותי אל המסלול של נשמתי , להשלים תהליך של למידה, ולצמוח בדרך חזרה אל הבריאות, האושר והרווחה.

לפרטים על קורס התפתחות: לחץ כאן

 

סטאז׳ ותעודת ההסמכה

היתרון במכללה שהיא גם מרכז טיפולים מוביל ומתקדם!

תהליך הלימוד המעשי מתקיים בתוך מרכז הטיפולים, על כלל מתקניו. הלימוד המעשי מקיף ונוגע בכלל המרכיבים של תהליך הטיפול – החל משלב הכנת המרחב וקבלת המטופל, דרך יישום בפועל ותרגול רב של פרקטיקות האבחון והטיפול השונות, ועד לאופן סגירת הטיפול, עיבוד התהליך התודעתי עם המטופל, הדרכה לרווחה בריאותית ואופן מעקב.

במסגרת הלימוד המעשי הסטודנטים מלווים ע"י סופרויז'ן קבוצתי המונחה על ידי מנטור בכיר. בסיום הלימודים (ולאחר שהסטודנט עמד בכל הדרישות והמבחנים כמובן), מוענקת לסטודנט תעודת סטאז'ר, המאשרת לו להתחיל לטפל בפועל, באופן פרטי, תוך ליווי וסופרויז'ן.

לאחר השלמת הסטאז', מוענקת תעודת הסמכה רישמית לטיפול ברפואה אינטגרטיבית מאחדת.

תלמידים מספרים